fbpx

Účtovníčka

Miesto práce
Varín
Ponuka platná do
30.04.2024
Typ pomeru
plný úväzok
Plat
1225 €

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné zaúčtovanie účtovných prípadov na základe prijatých dokladov v systéme Helios Inuvio (dodávateľské faktúry - tuzemsko, zahraničie, odberateľské faktúry - tuzemsko, zahraničie, dobropisy - prijaté, vydané, interné doklady, bankové výpisy – v prípade neprítomnosti človeka primárne zodpovedného za danú agendu, pokladňa). - kontrola zaúčtovaných účtovných prípadov, opravy a riešenie nezrovnalostí, - spolupráca na príprave daňových priznaní (DPH,DzMV, DzP, zrážková daň) - spolupráca pri inventarizácií účtov hlavnej knihy - spolupráca pri mesačnej a ročnej uzávierke - komunikácia medzi oddeleniami spoločnosti - spracovanie účtovných a štatistických výkazov, analýz a reportov

Informácie o výberovom konaní

Ak Váš profil bude vyhovovať požiadavkám danej pozície, budeme Vás telefonicky kontaktovať. Všetkým ostatným uchádzačom veľmi pekne ďakujeme za záujem pracovať v našej spoločnosti.

Zamestnanecké výhody, benefity

- práca v mladom kolektíve - dlhodobá pracovná perspektíva v slovenskej firme - trvalý pracovný pomer, istota a stabilný príjem - možnosť osobného rozvoja a profesného rastu - zaškolenie - firemné akcie - karta MultiSport

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa

vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa
Nie
Osobnostné predpoklady a zručnosti

Helios Inuvio – výhodou Spoľahlivosť, zodpovednosť, prax.

Máš záujem o pozíciu?

Poslať CV