fbpx

Rozvoz autodielov Piešťany, Hlohovec, Leopoldov.

Miesto práce
Piešťany
Ponuka platná do
27.11.2022
Typ pomeru
plný úväzok
Plat
966 € + Prémia

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoz auto-dielov registrovaným klientom na Citroën Jumper.
Región rozvozu je - Piešťany, Hlohovec, Leopoldov.
Práca je v priemere 8 hodín denne, pracovná doba začína o 04:45 hod, práca je rozdelená na ranný a poobedný rozvoz.
Víkendy a štátne sviatky sú voľné.
Práca je vhodná pre uchádzača, ktorého baví jazdenie autom a práca s ľudmi.
Parkovanie auta je doma.

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie sa uskutoční online. Ak Váš profil bude vyhovovať požiadavkám danej pracovnej pozície, budeme Vás telefonicky kontaktovať.
Všetkým ostatným uchádzačom dáme vyjadrenie písomnou formou.

Zamestnanecké výhody, benefity

* práca v mladom kolektíve
* dlhodobá pracovná perspektíva v slovenskej firme
* trvalý pracovný pomer, istota a stabilný príjem
* možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu
* zaškolenie
* voľné víkendy a sviatky
* firemné akcie
* karta MultiSport
* vzdelávanie SEDUO

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity

stredoškolské s maturitou

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa
Nie
Osobnostné predpoklady a zručnosti

Spoľahlivý, zodpovedný, komunikatívny a tímový hráč.

Máš záujem o pozíciu?

Poslať CV