fbpx

Rozvoz autodielov Bratislava

Miesto práce
Bratislava
Ponuka platná do
30.04.2024
Typ pomeru
plný úväzok
Plat
959 €

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Rozvoz autodielov registrovaným zákazníkom na dodávke do 3,5t. v Bratislave. * Parkovanie firemného auta doma. * Pracovná pozícia je vodič náhradných dielov. * Pracovná doba trvá 8 hodín denne. * Pracuje sa iba v pracovných dňoch. * Víkendy a štátne sviatky máme voľno. * Práca je vhodná pre mužov aj ženy.

Informácie o výberovom konaní

Ak Váš profil bude vyhovovať požiadavkám danej pozície, budeme Vás telefonicky kontaktovať. Všetkým ostatným uchádzačom veľmi pekne ďakujeme za záujem pracovať v našej spoločnosti.

Zamestnanecké výhody, benefity

* práca v mladom kolektíve * dlhodobá pracovná perspektíva v slovenskej firme * trvalý pracovný pomer, istota a stabilný príjem * možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu * zaškolenie * voľné víkendy a sviatky * firemné akcie * karta MultiSport

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity

stredoškolské s maturitou

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa
Nie
Osobnostné predpoklady a zručnosti

Spoľahlivý, zodpovedný, komunikatívny a tímový hráč.

Máš záujem o pozíciu?

Poslať CV