fbpx

Hlavná účtovníčka

Miesto práce
Varín
Ponuka platná do
24.02.2024
Typ pomeru
plný úväzok
Plat
1925 € ,kvartálna odmena 35% z celkového súčtu hrubej základnej mzdy za predchádzajúci kvartál

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné spracovanie účtovníctva - kontrola účtovníctva, riešenie nezrovnalostí - príprava daňových priznaní (DPH,DzMV, DzP, zrážková daň) - príprava účtovných závierok, spracovanie účtovných a štatistických výkazov, analýz a reportov - spolupráca a komunikácia s daňovým poradcom, audítorom, finančnými inštitúciami, daňovým úradom - účtovná metodika, príprava interných účtovných smerníc a postupov, sledovanie zmien v účtovnej a daňovej legislative - operatívne účtovanie vybraných účtovných prípadov - odborné vedenie menšieho účtovného tímu

Informácie o výberovom konaní

Ak Váš profil bude vyhovovať požiadavkám danej pozície, budeme Vás telefonicky kontaktovať. Všetkým ostatným uchádzačom veľmi pekne ďakujeme za záujem pracovať v našej spoločnosti.

Zamestnanecké výhody, benefity

*práca v mladom kolektíve *dlhodobá pracovná perspektíva v slovenskej firme *trvalý pracovný pomer, istota a stabilný príjem *možnosť osobného rozvoja a profesného rastu *zaškolenie *voľné víkendy a sviatky *firemné akcie *karta MultiSport

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa

vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa
Nie
Osobnostné predpoklady a zručnosti

Spoľahlivosť, zodpovednosť. Prax 5 rokov.

Máš záujem o pozíciu?

Poslať CV