fbpx

Obchodný zástupca Prešov, Sabinov, Lipany

Miesto práce
Prešovský kraj
Ponuka platná do
30.04.2024
Typ pomeru
plný úväzok
Plat
1314 €

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Starostlivosť o registrovaných zákazníkov v Prešove, Sabinove, Lipanoch * Vyhľadávanie nových klientov. * Prezentácia spoločnosti, jej produktov a služieb. * Vedenie obchodných rokovaní a aktívna tvorba cien. * Zvyšovanie podielu spoločnosti v regióne. * Organizovanie rozvozových liniek. * V prípade čerpania dovolenky alebo PN, zástup na rozvozovej linke.

Informácie o výberovom konaní

Ak Váš profil bude vyhovovať požiadavkám danej pozície, budeme Vás telefonicky kontaktovať. Všetkým ostatným uchádzačom veľmi pekne ďakujeme za záujem pracovať v našej spoločnosti.

Zamestnanecké výhody, benefity

* Dlhodobá pracovná perspektíva v slovenskej firme * Atraktívne finančné ohodnotenie. * Služobný automobil, tablet a mobil. * Dobré podmienky pre ďalší odborný a finančný rast. * Práca v mladom kolektíve. * karta MultiSport

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa

vysokoškolské II. stupňa

vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa
Nie
Osobnostné predpoklady a zručnosti

Komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť, angažovanosť, kreativita a zameranie na výborné vzťahy a výsledky.

Máš záujem o pozíciu?

Poslať CV